Irwinium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irwinium

RPG
 
DomovPortálLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Príbeh

Goto down 
AutorSpráva
Admin
Admin
Admin



Počet príspevkov : 5
Registration date : 07.05.2007

Príbeh Empty
OdoslaťPredmet: Príbeh   Príbeh Icon_minitimeSt 23 máj - 13:12

Pred nimi sa vynoril hollow. Yachiru a Rukia zaútočili. Obor sebou mrskol do prázdna a v okamihu zmyzol.
"Teraz už vieme ako miznú." Precedila Rukia pomedzi zuby.
"Tu Yachiru. Sme pri portály, ktoŕým myznú hollowovi. Je to severne... Pozor!"
Neskoro. Hollow zachytil Riuku a vtiahol ju so sebou cez portál...

V stane bolo dusno. Kakashi vyšiel von, nechávajúc Mew aspať. Hlavou mu vírili myšlienky. Zrazu sa našiel, ako stojí na okraji útesu, o ktorý sa rozbíja príboj. Juho-západne od neho stúpal do vzduchu stĺp dymu. Rýchlo sa vrátil do stanu a zobudil Mewa...
Pomaly sa prikradli k tlejúcim ruinám. Ešte do nedávna to bola pustovňa. Inštinktívne cítiac nebezpečenstvo, použil Biakugan. V húštine oproti nim stálo niečo veľké.
"Rýchlo! Poď."
Pomaly a po tichu sa vrátili na zad po svojich stopách.
"Vráť sa do Konohy a pošli Gaia-senseia a Kurenai-senseiku."
Meeke odišla a on sa vrátil k ruinám.

Ichigo vybehol z toho pekelného lesa. Hollow získal za posledných pár dní náskok. Zrazu les yústil do čistinky. Na zemi ležala mrtvola hollowa a kúsok bokom ležalo akési spálenište. K severu viedli stopy dospelého človeka. Musí ho nájsť.
Po trojdňovom putovaní to Ichigo vzdal a po krátkom oddychu sa vydal na cestu späť. Možno mali ostatný viac šťastia. Hollowovia tu behajú kade tade a po Rukii ani vidu, ani slichu.

Kakashi sa royhliadol po miestnosti. Gai, Kurenai a Sassuke potichu vyčkávali. "Musíme yistiť, koľko sa ich tu potuluje. Gai, yober si svoj tím a prečeš oblasť od Hidden Wolf village na juh. Kurenai, to isté, zober Ryn a Naruta, začni od Hidden Sand Village." Zamyslel sa. "Sassuke, choď za Jiraiom a Shizune. Prejdi oblasť ostrovou na juhu."
Tímy sa rozpŕchli na všetky strany.
Klesol do kresla. Ten démon v lese mu dal riadne zabrať. Do miestnosti vkĺzla Temari. "Ako sa cítiš? Teras sa nesmieś prepínať. A ani behať na misie!" Pozrela na neho z ostra, keď videla výraz jeho tváre. "A nehovor mi, že som, ako tvoja mama. Teraz si Hokage a tvoja úloha a miesto sú tu. A..."
"Tem? Môžem ťa požiadať o niečo dôležité?" Zmĺkla a zahľadela sa mu do očí. "Zájdi za Gaarom a oznám mu, že tu byde onedlho perno. Nechcem, aby to vedel ešte niekto iný." Odmlčal sa. "Vieš, čo som ti včera doma hovoril o tom zvierati v lese..."
"Nič nemusíš hovoriť. to som pochopila. Zviera by ti nedalo tak zabrať."
"Bol to akýsi démon. Podivný. Mal Chakru, akú som ešte nevidel. Obávam sa ale, že nie je jediný. S útesu som videl, že juh je plný týchto démonov."
Temari sa ustarostene zahľadela na manžela. "Takýto skľúčený si nebol, ani keď našli Tsunade a Shikamaruho po tom výbuchu v mesačných doloch mŕtvich a teba si zvolili za nového Hokage."
"Tem, pôjdeš teda za ním? Vyslal som na prieskum try tímy. Ponáhľaj sa prosím."

Ichigo ostal s otvorenými ústami pozerať na útesi tristo metrovpred ním. Mesto Hollowow. Rozbehol sa a nasadil si svoju masku.
Cez bránu sa dostal bez problémou a keď zistil, že si ho nikto nevšíma. Spomalil a pomaly si nykračovel medzi obludami. Hollowovia v tomto meste sa správali nanajvyš neobvikle. Nakupovali, pracovali, starali sa o deti...
Čoskoro dorazil na námestie pred veľkú budovu. Práve z nej vychádzal sprievod. Jeden hollow s halapartňou ho odsunul na bok, keď sa tisol do predu. "Uhni! Ide kráľovná."
v dave sa vytvorila široká ulička a cez stred prechádzal sprievod. Naskytol sa mu pohľad na zakryté nosidlá a...
Kráľovná hollowou vystrčila hlavu a pozrela mu do očí. V nemom úžase hĺadel na Rukiu. Na tvári mala síce masku hollowa, ale stále to bola ona! Z jej výrazu vyčítal zúfalstvo. "Čo spíte, debili?! Tam je niekto z 12. squadu." Ukázala opačným smerom, než kde stál a naznačila mu nech odíde.
Návrat hore Goto down
https://irwinsweb.slovakforum.net
 
Príbeh
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Irwinium :: Čo sa vlastne stalo-
Prejdi na: