Irwinium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irwinium

RPG
 
DomovPortálLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hra XD

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
AutorSpráva
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:08

Ichimaru

S příchodem Yoruichi jsem se Soi Fon přestal věnovat úplně, přesto jsem si udělal v duchu poznámku že ji budu muset vysvětlit vstah mezi pánem a jeho podřízeným.

Yoruichi-dono, omlouvám se že jsem vás vyrušil a jsem velice rád, že jste se rozhodla mé žádosti o setkání vyhovět
usmál jsem se a naznačil jejím směrem úklonu.
Jsem rád že vás konečně mohu poznat osobně a potvrdit si zvěsti které kolují o vaší neskonalé kráse. Důvod proč jsem sem přišel je ten, že bych vás velmi rád nějaký čas pohostil ve svém sídle, neboť si myslím že by se našlo více než velké využití pro vaše speciální schopnosti, pro jisté velice určité speciální schopnosti o kterých mě informovali mí lidé. Pochopitelně jestli mé žádosti vyhovíte, budete velmi štědře odměněna.
stále se usmívám oči mám zavřené.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:14

Soifon

Proč vybrali zrovna mě, abych mu dělala osobní stráž? Mám na víc než jen na hlídání malýho děcka toulajícího se po městě, který je ale stejně silnější než já...pomyslím si, napůl naštvaně, napůl smutně a zklamaně.
Hned na to příjde Yoruichi, zahalená v kimonu, s vějířem v ruce a s okouzlujícím úsměvem na tváři.
Tak tohle je Uraharův poklad... pomyslím si.
Stále stojím v rohu a mlčím...Služebníček Very Happy
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:16

Urahara

Zblednem, keď začujem poznámku o Yoruichiných schopnostiach. Nenápadne dám sasukemu znamenie vejárom.

Yoruich

"Yare, yare, Ichimaru-dono. Preceňujete ma. A o aké schopnosti by sa malo jednať? Nebojíte sa, čo budú vraveť ľudia, ak Vás navštívim?" Poviem s dokonalou vyrovnanosťou a jemnou koketnosťou.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:20

Ichimraru
Pohledem jsem zabloudil k Uraharovi a všiml si jeho pochybného pohybu deštníkem.
Spoléhám na tebe Soi Fon
šeptl jsem nenápadně, načež jsem se opět věnoval Yoruichi.
Lidé si o mě myslí že jsem sadistický vrah, který v pěti letech zmasakroval skupinu skvěle ozbrojených a vycvičených mužů...tedy ne že by se mílili, jde o to že má pověst horší být nemůže...navíc, slyšel jsem na vás samou chválu, jediné špatné hodnocení a vzhledem k delikátnosti této záležitosti...si myslim že jste zkutečně jediná kdo mi s tím může pomoci.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:22

Soifon

Yoruichi-dono...Asi bych měla být šťastná, Yoruchi-dono se jen tak neukazuje, pomyslím si, Vypadá opravdu dobře.
Okamžitě si zase všímám Gina, a na jeho "znamení" téměř neznatelně přikývnu.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:22

Yoruichi

"A čo je tak delikátneho? Ak sa môžem spýtať." Zložím vejár do klína a usmejem sa.

Uraharovi ľudia čakajú okolo na povel, ktorý neprichádza.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:27

Soifon

Velmi nenápadně přesunu ruku na tsuku, kdyby Uraharovi poskoci chtěli zaútočit. Ovšem, očekávaný povel od Urahary nepřichází.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:28

Ichimaru

Tohle mě uráží Uraharo-donol, kromě toho že byste své lidi zbytečně poslal na smrt, myslel jsem že z nás budou přátelé, nepodnikl jsem proti vám žádný útok a vy už mi vyhrožujete svími lidmi a jejich zbraněmi?
nepoužívám zrak, zato mám skvěle vyvynutý sluch.
Poté jsem se otočil na Yoruichi.
Obávám se že tato má záležitost je tak osobní že se nedá projednat jinak než mezi čtyřma očima a na tomto požadavku trvámr
stále tentýž výraz, jen tón je z přátelského nesmlouvavý.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:31

Soifon

Mlčky pozoruji Uraharovy psy, ruku stále položenou na rukojeti.
Yoruichi zjevně nebude jen kurtizána...
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:33

Obchod

Zrazu Yoruichi prudko vstane a skôr, než niekto stihne čokoľvek urobiť, Ruku má na tsube ginovho meča a soi fonin meč vo svojej druhej aj so sayou. "Ak chcete jednať, pôjdeme vedľa. Hlavne žiadne zbytočné násilie." (PJvraví nezavstavili ste ju)
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:36

Obchod

Na tváři se mi objevil úsměv.
Jak překrásná a jak smrtící, pověsti o vás skutečně nelhali, jste dokonalá Yoruichi-dono.

usmál jsem se, ani mě nenapadlo se nějak bránit, přecijen, ani oni si nemůžou dovlolit ryskovat možnost že je dům oblkíčen mími lidmi.
Soi Fon, zůstáváš tady, zatím se nějak zabav, ale prosím neudělej mi ostudu.
s tím jsem se postavil a věnoval Yoruichi jeden z mále upřímných úsměvů
půjdeme?
zeptal jsem se, načež jsem zamířil ke dveřím na které ukázala.
(a hráč říká že se ani nezamýšlel bránit)
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:40

Soifon

Vytřeštím oči, když zjistím, že ruku mám ve vzduchu a ne na kataně.
Takže...je to pravda. Ani jsem to nestačila zaregistrovat...
Polknu naprázdno a pohlédnu nejdřív na Yoruichi, pak na Gina.
"Hai, Ichimaru-dono." hlesnu.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:41

Yoruichi

Hodím zbraň späť majiteľke a zamierim von z izby do svojho pavilóniku na dvore. Dám poslať po čaj a tvárim sa opäť ako geisha. "Nuž, Ichimaru-dono, nie sú kvety takto na jar krásne? Obzvlášť cudzokrajinné." Usmejem sa.

Urahara

Odvolám ninjov a v tichosti čakám. O Yoruichi sa nebojím. Skôr... Nech to ten chlapec neprežene. Je prchká.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:46

Soifon

Chytím zbraň a ukloním se Yoruichi.

Když se za nimi zavřou dveře, tiše si povzdechnu.
Zvláštní...Z jaké rodiny asi Yoruichi-dono pochází? pomyslím si. Chvíli stojím a přemýšlím, poté se otočím na Uraharu.
"Těšilo mě, Urahara-dono." pokloním se a vyjdu z místnosti.
Zamířím ven z otho neklidného místa do ulic města, abych si trochu pročistila hlavu.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:52

Místnost

Ano, vskutku nádherné, jsou skvělím doplňkem jenž zvýrazňuje vaši krásu
odpověděl jsem zcela vážně.
Směl bych vám položit osobní otázku Yoruichi-dono?
zeptal jsem se po chvíli.
Proč vy a Urahara-dono žijete takto? Chci říct, podle mích informací jste oba výce než schopní, jste špičky v oboru, dokonce i Shogun by za vaše služby platil zlatem, tak proč...nedává mi to smysl...
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:55

Prechádzka

Akonáhle vídeš, ozve sa mocný hlas. "Zas je tu niekto z klanu Ichimaru?! To sa ani nehambíte z tade verejne výst?! Veď len, čo budem mať dosť dôkazov, aj s Uraharom vás zavriem." Vidíš blonďatého mladíka. (Kira)


Yoruichi

[b]"Má to zmysel. Odpustite Kisukemu jeho správanie. Žijeme tu v ústraní, aby sme mali na chvíľu pokojný život. Nesmieme moc vystrkovať hlavy, aby sme o ne neprišli. Preto sa obával Vášho návrhu."
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 18:59

Ichimaru

Uřvance si nevšímám.
Chápu, mohu vás však ujistit, že se jedná o velmi diskrétní a prostý úkol, navíc za něj dostanete velkou odměnu, pokud se vše povede jak má, jen málo věcí tu nebude v mé moci pro vás zařídit
řekl jsem s mnoho značným a ještě více věcí slibujícím úsměvem.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:02

Procházka

Otočím se a podívám se na toho blonďatého blázna.
"A co já s tím?" zeptám se celkem naštvaným tónem. Vypadám, jako že nemám náladu na tyhle "týpky". A taky že nemám.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:02

Yoruichi

"Dobre teda. Ale chápte, že pre poriadok sa podrobnosti musím dozvedieť. A tiež Urahara-dono. Inak nesúhlasím." Usmejem sa rovnako sladko. "Takže, čo a kedy to je?"

Kira

"Zaraki cho-sana to bude zaujmať. Patríš k nim." Odvovodním.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:10

Soifon

Zaraki. To je...Strážce pořádku? Tohle musím říct Ichmarovi...
Otočím se a jdu si po svých. Vyhružky slyším denodenně, nejen od šlechticů a ten blonďák mě nezajímá.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:11

Ichimaru

Plán je velice prostý, už nějakou dobu ve svém otci pozoruji narůstající šílenství a jeho absolutní neschopnost vládnout.
pousmál jsem se.
Nedělá nic jiného než že se obklopuje dívkami které mu Urahara-dono posílá a mučí je k smrti. Donedávna jsem nad tím zavíral oči a doufal že se to nějak zpraví, avšak jeho chování se vymklo kontrole, oficiálně se to zatím neví, ale nechal popravit několik svích nejbližších poradců a generálů, mezi nimi i mého starého učitele šermu Ukitakeho-sensei a to jen proto že mu vytkl nápad na povinné odvody dívek z měst pro jeho potřeby...jeho šílenství přesáhlo únosnou mez a proto jsem se rozhodl že nejjednoduší a nejlepší způsob pro nás pro všechny jak to vyřešit bude dopřát mu klidnou a rychlou smrt.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:16

Soi fon

Máš pokoj. Čakáš Gina.

Yoruichi

"Dobre. Lepšie bude to spraviť hneď. Ale ak ma podrazíte... Nie som jediná, kto má moju povesť. Poviem až moc vážne a vstanem. Mierim dnu za Uraharom, povedať mu to.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:20

Soifon

Opřu se o zeď jednoho z domů poblíž Uraharova bordelu a přemýšlím.
Zajímavé...Takže už i samurajové mají zálusk na rodinu Ichimaru. Měla bych je hájit, ale...Gin vraždí aby si zatrénoval, jeho otec vraždí nevinné dívky...Tahle rodina je opravdu...
Povzdechnu si.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:22

Ichimaru

Nejsem ten typ co by zrazoval své přátele Yoruichi-dono a myslím že vás a Uraharu-dono mezi ně počítat můžu, mimochodem, pokud nechcete aby se o tom moc mluvilo...bude lepší když můj otec zemře přirozenou cestou...na infarkt způsobený jeho srdečními problémy a přílišnou dávkou vzrušení.
zavolal jsem ještě za ní
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitimeSt 19 august - 19:25

Uraharov bordel o pár minút

"Do videnia Ichimaru-dono. A prídite zas. Yoruichi-dono pricestuje večer, ako ste si priali." Vyprevádza vás Sasuke.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hra XD - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hra XD
Návrat hore 
Strana 3 z 21Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Irwinium :: Hra-
Prejdi na: