Irwinium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Irwinium

RPG
 
DomovPortálLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Hra XD

Goto down 
3 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorSpráva
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 1:41

Ichimaru

řekl jsem že jí tu minci máš vrátit, a to pokud možno dřív než dojdeš k úhoně
řekl jsem s úsměvem.
Mé sebevědomí kromě mích schopností pochází také z toho že mě už otec nechal hledat a právě teď se kolem nás stahuje kruh pěta dvaceti jeho nejlepších samurajů spolu s mím současným učitelem šermu, jediným kterého jsem zatím neporazil.
nebo snad toužíte viset za napadení šlechtice? možná jste králi ulice, ale mě...mě tohle město patří a to doslova.


Naposledy upravil Nernam dňa St 19 august - 2:00, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 1:48

Rangiku a spol

Aizen sa presladlo usmeje. "Nie, veď už odchádzame. Múdre dievča. Vďaka." A aj s Tosenom sa ti s mincou stratia v dave, že ani nezbadáš ako.
"Ďakujem, Ichimaru-sam." Tento raz to znie dosť úprin a Raniku sa milo usmeje.
"Ichimaru-sama. Tu ste, Ichimaru-sama. Prečo ste utiekli? Teraz majú vaši strážci problémy." Veľmi vyčítavo sa Ginovi prihovorí jeho sensej kenjutsu.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 1:59

Ichimaru

Není za co...zatím.
pousmál jsem se.
Hluboce se omlouvám Lisa-sensei
uklonil jsem se mírně mladé černoválsce
jen jsem v praxi používal to co do se do mě snažíte vtlouct vaším mečem...ty věci kterým říkáte čest a galantnost
úsměv se mi rozšířil, načež jsem ukázal na Matsumoto.
Tato mladá dívka se jmenuje Matsumoto Rangiku, doprovodíš ji spolu se strážemi do otcova domu, zamčeš v mém pokoji a nepustíš jí ven a nikoho k ní, dokud se nevrátím jasné?
položil jsem očividně řečnickou otázku tónem který rozhodně slova jako :"ale" nepřipouštěl a za "ne" popravoval.
Když už jsem u těch rozkazů, sežeň mi jednoho z otcovích zabijáků, nejlépe velitele jednotky shinobi kterou zaměstává...nevím jak se ten chlap jmenuje, chci aby tu byl nejpozději do hodiny, přesně tady.
řekl jsem, načež jsem vrhl ještě jeden povzbudivý pohled spolu s mincí Matsumoto a opustil kruh svích strážců abych pomocí trošky nátlaku, zneužití moci a peněž vypáčil z místních něcoo člověku jménem Aizen.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 12:08

Rangiku a spol

Poplašene na neho pozriem. Do vedomia sa opäť vplížia pochyby o jeho povesti a lisin výraz ich len prehĺbi. "Ako si prajete, Ichimaru-sama." Znie to, ako by jej zabehol knedlík v krku. "Poď prosím." Otočí sa na Rangiku.
Z dažďa pod odkvap. Pomóc. Rozhliadnem sa, hľadajúc pomoc, ale nasledujem Lisu.

Ginovo pátranie

Bolo ťažké sa čokoľvek dozvedieť. Zdá s, že tunajší sa Aiza moc boja. Až neskôr si našiel malého chlapca, ktorý bol ochotný, za províziu, hovoriť. "Je to vydriduch! On a ten jeho poslíček Tosen nútia deti kradnúť a k im staršie dievča nedonesie dosť, pošlú ho do bordelu. Aj moju sestru tam vzali. Vraj tam chceli poslať aj Matsumoto, než doniesla tú mincu." Po tom však kohosi zbadal, ako k vám ide a zmizol. Koho, nevieš. Bolo tam moc ľudí. Vrátiš sa späť na misto, kde ťa už čaká... Nie, miesto šéfovho veliteľa shinobi poslali tú novú, čo ťa neznáša, Soi Fon.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 13:43

Město

Zamračil jsem se
chápu, otec i já jsme to moc zanedbávali a město zvlčelo...inu, alespoň k něčemu ta má mince byla dobrá...každopádně, ohrožovali život šlechtice...
v duchu jsem se usmál, načež jsem hodil chlapci jeho vydělanou minci.
Díky mladíku, budu si tě pamatovat.
řekl jsem a zamířil zpět, jaké příjemné překvapení když místo velitele shinobi na mě čeká má "milovaná" Soi Fon, o tom že by mě nejraději zabila a jediné co jí v tom brání je mé postavení a schopnosti vím a baví mě to.
Hmmmmm, Soi Fon, rád tě vidím, dnes máš tu čest dělat mi osobního strážce, doufám že máš radost.
zasmál jsem se načež jsem i s ní zamířil pro další informace, patrně k nejlépe informovanému člověku ve městě, do Uraharova bordelu.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 16:47

Chlapec

Chlapcovi až pri tvojich slovách dôjde, kto si a zdesene uteče. Zjavne si to neskôr odskáče.

Soi Fon

"Bude mi radosťou, Ichimaru-dono." Precedí Soi Fon pomedzi zuby. S ňou si už raz bojoval a takmer vyhrala. Do teraz ti však neodpustila porážku. "Čo mám teda spraviť?"
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 16:51

Cesta

Přátelsky jsem se usmál.
Mlčet a jít za mnou co jiného trdlo
řekl jsem přátelskýmn tónem a poplácal ji po hlavě jako malé dítě, vým jak to nesnáší a právě proto mě to baví, hlavně její vzteklí bezmocný výraz, poté vyrazím směr Uraharův bordel.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:02

Uraharov Bordel - Opis Obchodu

Uprostret Shimabari sa nachádza najvychytenejší miestny podnik - Urahara Shoten. Nie len, že je najväčší, ale taktiež ho vedie Urahara Kisuke, obchodník, ktorý si na pôvod "tovaru" dáva pozor. Minimálne pred určitými zákazníkmi. Taktiež je to impozantne osvetlené stavanie a keď návštevník víde na dvory, uvidí lepšie upravené pieskové záhrady, rybník, mostík a podobné veci, vždy súkromné, obzvlášť ten, patriaci miestnej vrchnej kurtizáne. A tá je najväčším klenotom. Yoruichi-dono.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:05

Soi Fon
JÁ HO....
Chvíli opravdu myslím, že po něm skočím a zaškrtím ho. Ale ovládnu se:
"Samozřejmě, Ichimaru-dono..." řeknu rádoby sladce.
Už nejsem malý dítě, ze kterýho si může dělat srandu...Jednou, až bude tvrdě spát....Já ho...
V hlavě se mi míhají obrazy toho, jak Gina usmrcuji mnoha různými způsoby. Po chvíli si pro sebe povzdechnu. Mám smůlu...Toho jen tka nedostanu...Ale nenechám s eponižovat!
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:12

Ichimaru Gin

Pořádně se tu rozhlédni, jeslti se budeš nadále chovat tak drze, dělat obličeje za mími zády a plánovat mi smrt, zkončíš jako jedna z místních obyvatel
usmál jsem se na Soi Fon přátelsky, načež jsem si mávnutím přivolal jednoho z místních poskoků.
Zdravím Sasuke-san
usmál jsem se na obtloustlého, holohlavého staříka, který tu dělal vrátného.Zavedl by jste mě prosím přímo za majitelem? Spěchá to, pokud by se mu nechtělo, řekněte mu že jeho pondiku hrozí ztráta přijmů personálu, absolutní
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:14

Soi Fon
Polknu naprázdno.
"Hai, Ichimaru-dono..."
Ty taky plánuješ smrt všem kolem sebe... pomyslím si, ale nic už neříkám.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:19

Poskok

"Ako si prajete..." Úkosom pozrie na Soi Fon, ktorá má na rozdiel od teba váš mon na go. "Ichimaru-dono. Ráčte za mnou." Zavedie vás až ku papierovím dverám svojho šéfa. "Počkajte prosím chvíľu." A vojde dnu.

"Yare, yare, Sasuke-kun. Čo sa deje? Prečo si bledý?" Žoviálny veselý hlas.
"Eto, Urahara-dono, prišiel mladý pán Ichimaru."
"Ichimaru?!" Zvedavo Urahara. Nech ide ďalej."

Dvere sa otvoria. Ráčte ďalej. A Sasuke vás uvedie do uraharovej pracovne. Sedí tu.... nechce sa mi ho opissovať, je v tom zelenom, čo vždy... "Vytajte, vytajte. Čo to bude? Dáke mladé dievča alebo...? Široký úsmev.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:26

Soi Fon

Je
tak arogantní a rozmazlenej...Prostě bohatý děcko. To lidé z podřadných
rodin si ani nemohou dovolit být takoví...Je to taková nespravedlnost,
za svou snahu máme jen to, že nás nenechá povraždit.
Přemýšlím pořád o tom svém a nijak si nevšímám Urahary a spol.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:28

Ichimaru

Na druhou stranu, možná tě mu nedám a použiji tě sám
šeptl jsem jí zatímco jsme byli na chvilku sami, načež jsem vešel.
Rád se s vámi konečně poznávám Uraharo-dono
použíl jsem schválně hodně formální oslovení.
Obávám se že by to nešlo, tady má společnice je strašně žárlivá a majetnická
kývl jsem se smíchem na Soi Fon a s dovolením se posadil.
Jsem tu ze tří důvodů, první, otec vás zdraví a žádá aby jste mu zaslal nějaké nové dívky, zaplatí prý to co obvykle
ušklíbl jsem se znechuceně. Jednou mě nutil sledovat co s těma nebožačkama dělá a od té doby se mi o tom ještě občas zdají noční můry. Žádná u něj ještě nevydržela déle než půl roku a tomu co z nich zbylo se člověk říkat nedalo.
Druhý je osobní žádost
pousmál jsem se.
Rád bych se setkal osobně s legendární Yoruichi-dono, chápu že je velmi žádaná, ale myslím že skulinu v programu by si najít mohla, abych to upřesnil, velice rád bych ji na pár dnů pozval do svého sídla...
(je tajemstvím kteří se mí shinobi dozvěděli že Uraharovy na této ženě záleží více než sám připouští, to co dělám je že získávám páku)[/b]
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:33

Soifon

Gin mě probere z mého zamyšlení. Přeběhne mi mráz po zádech.
Když o mně zavtipkuje, radši ani nevrhnu vražedný pohled, myslím si svoje...
Uraharovi se mírně ukloním a poté se postavím do rohu místnosti, odkud mám přehled po celé místnosti.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:38

Urahara

Úsmev. "Isteže, pošlem. Aj s bonusom, ktorý chcel. Pustiť k vám Yoruichi-dono. Hmm... " Mierne sa zamračím. "Spýtame sa jej na to spoločne. Dobre? Sasuke-kun, zájdi po Yoruichi -dono." Sasuke zmizne.
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:42

Ichimaru

Usmál jsem se.
Děkuji, mimochodem Uraharo-dono, slyšel jsem zprávně že obchodujete i s jistým mužem jménem Aizen? Pokud vím, dodává vám děvčata z ulice...
řekl jsem stále s nečitelným úsměvem a hlasem modulovaným tak, jako bych měl osobní zájem o určitou dívku z těch které mu dodává.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:45

Soifon

Heleme se, na Ichimara jde puberta...Ten se nám tedy hezky vybarvuje. pomyslím si a potlačím smích, jenom se téměř neznatelně usměju.
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:47

Urahara

Zamračím sa. "Istú dobu som s ním vážne obchodoval, až kým nezačal dodávať dievčatá z tohoto mesta. Kým pochádza alebo má príbuzných v tejto provincii, dievča nie je vhodné a nekúpim ho. Dvakrát ma nachytal a poslal som dievčatá domov." Trpko sa pousmejem. "Ale ak veľmi chcete... Pochybuje, že zmenil zvyky. Zájdite do Bordeliu Kyotska Perla."
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:52

Ichimaru Gin

To je dobře, slyšel jsem totiž že překročil hranici a někdo vlivný se rozhodl zkoncovat s ním i se všemi jeho spojenci.
řekl jsem stále s nečitelným výrazem.
Mimochodem Soi Fon, přestaň se hihňat jako malá holka, pokud vím je ti kolem 25 a navíc tohle chování se ani trokšu nehodí na shinobiho, jestli se nezačneš chovat tiše, požádám Uraharu-dono o nějaký tichý kout a naučím tě slušnému chování osobně.
zavrčel jsem na svůj doprovod.
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:55

Soifon

Grr...To tak nenávidim...15-ti letej smrad mě bude komandovat...
"Hai, Ichimaru-dono." řeknu vážným tónem a nahodím seriózní výraz.
Mohla bych na něj zkusit jinou medicínu...Aby se ke mně přestal chovat jak k malýmu děcku...
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:55

Urahara

"Vďaka za upozornenie. Ale, ako vravím, nerobím viac s nimi." Usmeje sa Urahara. Na tvoju poznámku ku Soi Fon sa trochu zamračí. "Možno áno. Mohlo by to však počkať, než sa dorozprávate s Yoruichi-dono? Nemá také veci rada."
Návrat hore Goto down
Nernam
Moderatori
Moderatori



Male
Počet príspevkov : 238
Age : 37
Registration date : 30.07.2008

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 17:59

Ichimaru
Já také ne, na druhou stranu nesnáším podřízené kteří nevědí kde je jejich místo
řekl jsem stále s úsměvem.
Onu místnost myslím ani nebudeme potřebovat...je to jen nemilá možnost, které bychom se všichni rádi vyhli, že ano Soi Fon?
(lekce číslo jedna, v přítomnosti pánů nemluv, vyjádřit názor smíš jen když jsi přímo tázána)
Návrat hore Goto down
Ni.Kiss




Female
Počet príspevkov : 59
Age : 28
Registration date : 18.08.2009

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 18:02

Soifon

Jako by slyšel mé myšlenky...Už abych se bála i myslet..
"Hai, Ichimaru-dono."

Stejně je to malej smrad, kterej ještě nic nedokázal a chce pomník...Podřízení...Grr...
Návrat hore Goto down
Tessia
Moderatori
Moderatori



Female
Počet príspevkov : 243
Age : 38
Registration date : 07.05.2007

Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitimeSt 19 august - 18:03

Yoruichi

"Dali ste ma zavolať?" Okúzľujúci úsmev zahalí vejár.
"Hay, Yoruichi-dono. Toto je Ichimaru-dono, syn našeho dobrého zákazníka. Prišiel Vás pozvať. Ale veď, nech Vám to predostrie sám."
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hra XD - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hra XD   Hra XD - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Hra XD
Návrat hore 
Strana 2 z 21Choď na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Irwinium :: Hra-
Prejdi na: